برای بسیاری از ما پیش آمده است که ذهنمان از جاهایی سر در می آورد که اصلا دلمان نمیخواهد آن جا باشیم . یکی از ویژگیهای افکار،خود آیند بودن آنهاست که همین امر باعث می شود بلافاصله در احساساتی نظیر ترس، بی پناهی، بی ارزشی وخطر غوطه ور شویم. ما طوری به افکارمان چسبیده ایم و با آنها ارتباط داریم که به نظرمان واقعی می آیند و ما را به انجام کارهایی سوق می دهند که ارمغانی جز درد و رنج برایمان به دنبال ندارد .
کتاب رهایی از زندان ذهن مشتمل بر 50 قسمت به شما یاد می دهد که چگونه به ذهنتان اجازه بدهید تا به هر جایی می خواهد ،برود،ولی آن را خیلی جدی نگیرید .

ارتباط بدون خشونت روشی تعاملی است که تبادل اطلاعات و حل صلح آمیز اختلالات را تسهیل میکند.ارتباط بدون خشونت بر ارزش های مشترک انسانی و نیازها تکیه میکند و افراد را به پرهیز از زبانی که سبب مقاومت یا کاهش عزت نفس می شود و استفاده از زبانی که سلامت را افزایش می دهد تشویق می کند.

اين كتاب مراحل رشد كودك را در پنج سال اول زندگي توضيح داده و شما را در چگونگي گذران اين مراحل حساس و كليدي راهنمايي خواهد كرد. علاوه بر اين كتاب مي‌كوشد اين حقيقت را به شما ياد‌آور شود كه كودك در اين دوره بيش‌تر به نظارت و همراهي بدون اضطراب مادر نياز دارد تا آموزش‌هاي مستقيم وي. هر چند كه رويدادهاي طبيعي در جريان رشد و تكامل كودك از قبيل شيرخوردن، آشنا شدن با غذاي سفره، راه افتادن، كنترل ادرار و مدفوع، خوابيدن، لباس پوشيدن و حتي رفتن به مهد كودك يا كودكستان مي‌توانند بي‌دردسر سپري شوند و شما از آن‌ها لذت ببريد اما در عين حال هر كدام ممكن است به مشكل و نگراني والدين تبديل شوند. بدون ترديد شما نيز مي‌توانيد از مراحل رشد و نمو فرزندتان لذت ببريد به شرطي كه بدانيد بايد چه كاري را انجام دهيد و از آن مهم‌تر اينكه از انجام چه اعمالي بپرهيزيد.

 

درباره مرکز مشاوره آفتاب

آمار سایت

مهمانان

افراد آنلاین

مشترک ما شوید!

بالا
ما از کوکی ها برای توسعه وب سایت استفاده می کنیم. ادامه استفاده شما نشان دهنده رضایت شماست. جزئیات بیشتر...